Nabídka práce > Technik vozového parku

Technik vozového parku

Náplň práce

Do nadnárodní společnosti se sídlem na Chomutovsku hledám vzhodného uchazeče na pozici Technika vozového parku. Vlastníte řidičské průkaz skupiny C + D? Máte zkušenosti s plánováním a údržbou vozů? Pak mi zašlete svůj životopis.

Náplň práce:
- Péče o svěřený vozový park cca 20ti nákladních vozů
- Plánování a provádění STK a údržeb vozů
- Zajištění oprav vozů v externích servisech, komunikace se servisy
- Drobné opravy tahačů a návěsové techniky
- Řešení nastalých poruch a závad

Požadavky

Požadujeme:
- Předchozí zkušenosti z obdobné pozice podmínkou
- Organizační schopnosti
- Německý, popř. angl. jazyk výhodou
- Odolnost vůči stresu
- Časovou flexibilitu
- ŘP C+E; profesní způsobilost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Zajímavou, rozmanitou a samostatnou práci - Zázemí stabilní a silné společnosti - Jazykové kurzy a další vzdělávání a rozvoj - Služební telefon i pro soukromé účely - Motivační mzdové ohodnocení
  • Místo pracoviště: Chomutov