Nabídka práce > Obsluha obráběcích strojů CNC v Jihlavě 27 000 AŽ 38 000 KČ/MĚS.

Obsluha obráběcích strojů CNC v Jihlavě 27 000 AŽ 38 000 KČ/MĚS.

Náplň práce

Hledáme kvalifikované CNC pracovníky do jihlavského závodu. Práce v moderním prostředí!
Po šesti měsících jako CNC operátor dosáhnete na 38 000 Kč v závislosti na směnném modelu.

Provádění obsluhy CNC strojů podle pracovních postupů.
Práce na 3 směnný nebo nepřetržitý provoz (směny dlouhé 7,5 hod).

Požadavky

- věk min. 18.let
- ukončené SŠ vzdělání strojírenského/technického oboru
- ochota pracovat na směnný provoz
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 27000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 30 000 Kč NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK!!! - 5 týdnů dovolené - dotované závodní stravování (denní menu již od 15 Kč, noční jídlo zdarma) - volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness, bruslení)
  • Místo pracoviště: Jihlava