Nabídka práce > VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce

Pro společnost s výrazným postavením na stavebním trhu vyhledáváme zkušeného kandidáta na pozici Vedoucí obchodního oddělení.

Vaší klíčovou zodpovědností bude tvorba a realizace obchodní strategie společnosti. Budete:
- vést obchodní oddělení společnosti
- analyzovat situaci na trhu
- vést důležité obchodní případy
- vyhledávat nové klienty a pečovat o stávající
- spolupracovat s marketingem, výrobou i dalšími odděleními společnosti
- reportovat vedení

Požadavky

Ideální kandidát má:

- zkušenost na podobné pozici minimálně 2 roky
- min. SŠ vzdělání (preferované zaměření na stavebnictví nebo prokazatelnou znalost oboru)
- výborné prezentační a obchodní dovednosti
- schopnost vést svěřený tým
- manažerské dovednosti
- ŘP skupiny B, aktivní řidič a ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební auto k soukromým účelům, mobil, notebook - příspěvek na životní pojištění - dotované stravování - příspěvek k pracovnímu výročí - sick days
  • Místo pracoviště: Tábor