Nabídka práce > SOUSTRUŽNÍK/CE l 2 dny práce - 2 dny volno l NYMBURK

SOUSTRUŽNÍK/CE l 2 dny práce - 2 dny volno l NYMBURK

Náplň práce

Už Vám vadí noční směny? Umíte pracovat se soustruhem? Orientujete se ve výkresové dokumentaci?

Uplatněte Vaše zkušenosti a znalosti na pozici specilaisty/ky soustruhu ve strojírenské firmě spadající do stástní sféry.

Nastoupit můžete ihned! Stačí jen Váš životopis!

Požadavky

- SOU technického směru výhodou,
- zkušenosti s NC nebo CNC obráběním
- orientace ve výkresové dokumentaci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 23500 CZK do 25500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - po roce ve společnosti zajímavý příspěvek na penzijní a životní pojištění - po půl roce ve společnosti příspěvek na dovolenou pro zaměstnance i rodinné příslušníky - finanční podpora sportu, kultury a zdraví - příspěvek na stravování. - 5 týdnů do
  • Místo pracoviště: Nymburk