Nabídka práce > DISPEČER/KA

DISPEČER/KA

Náplň práce

Orientujete se v oblasti mezinárodní kamionové dopravy a domluvíte se anglicky nebo německy?

Pak rozhodně čtěte dál!

HLEDÁ SE DISPEČER/KA KAMIONOVÉ DOPRAVY!

Co bude Vaší náplní práce?

- realizace přeprav pro významného přepravce
- přijímání objednávek a organizace přepravy
- získávání objednávek, zpracování cenových nabídek a vedení příslušné dokumentace
- stanovování a kontrola tras pro řidiče

Požadavky

Co by Vám nemělo chybět?

- praxe na obdobné pozici v oblasti dopravy podmínkou
- SŠ vzdělání
- aktivní znalost anglického nebo německého jazyka - denní komunikace
- znalost práce na PC
- organizační a komunikační schopnosti a dovednosti
- odolnost vůči stresu
- samostatnost a zodpovědnost
- flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Vám za to nabídneme? - zázemí největší české dopravní společnosti - motivující mzdové ohodnocení, bonusy a prémie - mobilní telefon, pružnou pracovní dobu a přátelský pracovní kolektiv - řadu zaměstnaneckých benefitů - příspěvek na
  • Místo pracoviště: Chrudim