Nabídka práce > SAP-OTC SPECIALISTA|AŽ 80 000 Kč|BEZ CESTOVÁNÍ + HOME OFFICE|

SAP-OTC SPECIALISTA|AŽ 80 000 Kč|BEZ CESTOVÁNÍ + HOME OFFICE|

Náplň práce

Chce pracovat z kanceláře i z domu a naplno využít své praxe se systéme SAP? Pokud máte zkušenosti s modulem OTC a hovoříte anglicky na úrovni denní komunikace s mezinárodními kolegy pak máte právě šanci být součástí mezinárodní výrobní společnosti, která přetváří sny v realitu.

Právě nyní hledáme vhodné uchazeče na pozici "SAP-OTC SPECIALISTA|

"SAP-OTC SPECIALISTA|

Vaše pracovní náplň:

* budete působit v roli interního poradce v rámci společnosti
* budete poskytovat podporu pro modul OTC a přidružené součásti
* analyzujete hlavní příčiny problémů
* hodnotíte a analyzujete požadavky na systém SAP-OTC
* spolu s dalšími kolegy navrhujete optimální řešení systému SAP-OTC
* vytváříte a vyvíjíte funkční specifika a testovací strategie
* navrhujete zlepšování podnikových procesů

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* zkušenosti a praxe se SAP-OTC modulem
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B2)
* ochota táhnou za jeden provaz - pracujeme týmově

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * flexibilní pracovní doba * příspěvek na dopravu * 5 týdnů dovolené * sick days * Cafereria Benefit Plus * příplatky na stravování (stravenky) * životní a penzijní připojištění * motivující finanční ohodnocení * možnost dalšího kariérního růstu
  • Místo pracoviště: Ostrava