Nabídka práce > PROJEKTOVÝ KVALITY INŽENÝR

PROJEKTOVÝ KVALITY INŽENÝR

Náplň práce

Hledám PROJEKTOVÉHO KVALITY INŽENÝRA!!!

Náplň práce:
* práce v projektovém týmu a působení jako podpora dalších členů týmu v oblasti kvality
* zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek ve vývojové etapě
* zodpovědnost za aplikaci nástrojů včasného plánování
* vytváření plánu pro ověření produktu dle zákaznických specifikací (validační plány)
* odpovědnost za procesy schvalování
* koordinace aktivit spojených se schválením PPAP dokumentace
* vedení řešení vývojových problémů použitím nástrojů kvality
* aktivní účast při interních a externích (zákaznických) auditech
* podpora zavedení výrobku do sériové výroby, zajišťuje zpětnou vazbu projektovému týmu

Požadavky

* technické vzdělání
* zkušenosti v oblasti vývojové kvality
* znalost APQP/PPAP, FMEA, 8D, SPC/MSA
* znalost ISO 9001/ TS 16 949
* zkušenosti s audity u zákazníků
* komunikativní AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * flexibilní pracovní doba * příspěvek na dopravu * 5 týdnů dovolené * sick days * Cafereria Benefit Plus * příplatky na stravování (stravenky) * životní a penzijní připojištění * motivující finanční ohodnocení * možnost dalšího kariérního růstu
  • Místo pracoviště: Nový Jičín