Nabídka práce > SW DEVELOPER SE ZNALOSTÍ JAVA, OSTRAVA

SW DEVELOPER SE ZNALOSTÍ JAVA, OSTRAVA

Náplň práce

Hledáš novou pracovní příležitost v oblasti IT a máš již zkušenosti s programem JAVA? Pokud se ještě k tomu domluvíš anglicky a vyhovovalo by Ti pracovat v menším týmu, pošli nám své CV.

Náplň práce:

* Vývoj SW a programování v Java
* Práce na zajímavých projektech
* Komunikace s členy týmu

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání informatika
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Znalost programování v Java (EE)
* Příjemné vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Více dovolené než určuje Zákoník práce * Moderní zázemí a práce v rekonstruovaných prostorech * Práce v menším týmu * Občerstvení na pracovišti zdarma * Možnost práce na projektech v zahraničí * Flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Ostrava