Nabídka práce > SALES REPRESENTATIVE - farmacie

SALES REPRESENTATIVE - farmacie

Náplň práce

Jsi zkušený obchodník v oblasti farmacie, v akvizicíh a komunikaci se zákazníkem se cítíš jako ryba ve vodě, domluvíš se anglicky a hledáš novou výzvu! Jednu takovou tady máme! Hledáme akčního kandidáta/ku na pozici SALES REPRESENTATIVE!

Co bude Tvým úkolem:
* prodej jednorázového zdravotnického materiálu a osobních ochranných
* analýza a průběžné sledování trhu
* monitoring konkurence
* vyhledávání nových obchodních příležitostí
* udržování kvalitních vztahů se zákazníky
* příprava obchodních nabídek ve spolupráci s dalšími útvary společnosti
* reporting

Požadavky

* zkušenosti s prodejem zdravotnických pomůcek
* prokazatelné obchodní zkušenosti
* orientace na výsledky a motivace intenzivně pracovat
* komuniktivní angličtina nebo polština
* samostatnost a odpovědnost
* aktivní řidičský průkaz, sk. B
* zkušenosti v lékařském průmyslu velkou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * práce v renomované, dynamicky se rozvíjející zahraniční společnosti * smlouva na dobu neurčito * 5 týdnů dovolené * služební auto * mobilní telefon, notebook jsou samozřejmostí
  • Místo pracoviště: Ostrava