Nabídka práce > MANAŽER ZLEPŠOVÁNÍ PROCESŮ - firemní auto

MANAŽER ZLEPŠOVÁNÍ PROCESŮ - firemní auto

Náplň práce

Baví Vás hledat různé cesty k dosažení vyšší efektivity? Ovládáte dobře principy štíhlé výroby? Pak neváhejte, prestižní mezinárodní společnost má pozici přesně pro Vás. Hledáme TOP MANAŽERA! S dlouholetými zkušenostmi v oblasti trvalého zlepšování procesů v zahraniční společnosti, výbornou znalostí AJ a jasnou vizí!

Budete zodpovědný za:
* vývoj a strategii společnosti
* analýzu současného stavu výrobních procesů a následně vyhledávaní řešení a jejich implementaci
* definování a koordinaci procesů trvalého zlepšování v celém závodě
* koordinaci a koučing manažerů napříč celým závodem
* sledování, plnění, zlepšování a reportování klíčových ukazatelů

Požadavky

* relevantní praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti se zahraničním managementem
* výborná znalost anglického jazyka
* kritické myšlení, schopnost nalézat řešení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * firemní auto * roční bonus * týden dovolené navíc * příspěvek na stravování * penzijní připojištění * vzdělávání * další firemní benefity
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek