Nabídka práce > SVÁŘEČ TIG - JEN RANNÍ SMĚNA!

SVÁŘEČ TIG - JEN RANNÍ SMĚNA!

Náplň práce

Máš platný průkaz TIG / MAG a rozhodně tě láká být v 15:00 doma? Ozvi se, tohle je jedinečná šance! :)

SVÁŘEČ - JEN RANNÍ SMĚNA - mimo automotive

NÁPLŇ PRÁCE:
* Svařování technologií TIG a MAG
* Zakázková výroba
* Práce s výkresovou dokumentací
* Spolupráce s ostatními zaměstnanci ve výrobě

Pracovní doba: 6:30- 15:00
Lokalita: Jablonec nad Nisou

#SVÁŘEČ #SVAŘOVÁNÍ #SVÁŘEČSKÝ PRŮKAZ #TIG #MAG #PRÁCE V JABLONCI #JABLONEC NAD NISOU

Požadavky

* Svářečský průkaz na TIG
* Zkušenost se svařováním technologií TIG / MAG alespoň 2 roky
* Orientace ve výkresové dokumentaci
* Zkušenost se svařováním nerezu výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 28000 CZK do 31000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * bonusy * 25 dnů dovolené * Obědy a občerstvení na pracovišti za výhodné ceny * Příjemný pracovní kolektiv
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou