Nabídka práce > ELEKTROKONSTRUKTÉR, až 45 000 Kč

ELEKTROKONSTRUKTÉR, až 45 000 Kč

Náplň práce

Máš vzdělání v oboru elektro? Pracuješ s programy AutoCAD, či Autodesk Inventor?
Chceš pracovat na zajímavých zakázkách a podílet se na inovacích?

Pozice ELEKTROKONSTRUKTÉRA čeká právě na Tebe! Už dnes zašli svůj životopis!
Dáme šanci jak zkušeným kandidátům, tak i šikovným absolventům.

Budeš mít na starosti mimo jiné:
- návrhy a vývoj elektrických strojů
- výpočty a simulace pro podporu konstrukce
- zpracování zakázek
- tvorbu výrobní dokumentace

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru (obor elektrické stroje, elektrotechnika nebo elektroenergetika)
- znalost programu AutoCAD, Autodesk Inventor
- MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - nenárokový měsíční a čtvrtletní bonusy - 13. plat - odměny za pracovní věrnost firmě - týden dovolené navíc - pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: České Budějovice