Nabídka práce > Servisní technik

Servisní technik

Náplň práce

Máte SŠ vzdělání technického směru a praxi v údržbě? Domluvíte se anglicky nebo německy? Tak se nám ozvěte!

SERVISNÍ TECHNIK

Jaká bude Vaše náplň práce?

* Zajištění servisních činností v oblasti střední Evropy (ČR, DE, SK, PL, HUN)
* Servisní a montážní činnost
* Zajištění logistiky náhradních dílů, spolupráce s ostatními divizemi
* Vedení pracovní agendy, reporting

Požadavky

* Alespoň SŠ technického směru
* Praxe v údržbě
* Orientace v technické dokumentaci
* Angličtina nebo němčina na úrovni umožňující svobodnou komunikaci
* Ochota cestovat
* Samostatnost, zodpovědnost, cílevědomost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * Stravenky (100 Kč) * Pružná pracovní doba * Možnost homeoffice * Auto i k soukromým účelům * Mobilní telefon, notebook * Sick days * Odborné kurzy
  • Místo pracoviště: Liberec