Nabídka práce > KONSTRUKTÉR - JUNIOR, 22 - 32 000 Kč

KONSTRUKTÉR - JUNIOR, 22 - 32 000 Kč

Náplň práce

Stabilita, jistota, tradice! To jsme my! Na trhu působíme více jak 100 let. Zabýváme se výrobou plastových dílců do automotive. Nevidíš v současném zaměstnání cestu vpřed? Pojď k nám! My se o své talenty staráme! Nenecháme je zakrnět!

Náplň práce:
- Tvorba nové výkresové dokumentace nových i stávajících projektů - především nástroje a formy pro výrobu
- Komunikace napříč společností
- Řešení problémů s kolegy v zahraničí
- Zahraniční cesty apod.

Požadavky

- Vzdělání technického zaměření
- AJ alespoň B1
- Znalost 3D CAD software
- Orientace v technických výkresech
- Znalost sady MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 22000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Výplatu mzdy 13 x ročně - Roční a věrnostní prémie - Bezplatné jazykové vzdělávání - Příspěvek na penzijní připojištění - Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Třebíč