Nabídka práce > TECHNICKÝ MANAŽER/KA

TECHNICKÝ MANAŽER/KA

Náplň práce

Jste zkušený manažer, rozený leader?

Dokážete vidět úkol komplexně?

A přesto neztratit z pohledu detaily?

Jste-li strojař, opravdu zkušený člověk v oboru automatizace, kovaný v nákupu, nebo dodávání výrobních strojů, kterým dokážete porozumět do posledního šroubku a nebojíte se výzvy, neváhejte a zareagujte.

Čeká na Vás prostředí mezinárodní výrobní firmy (mimo AUTOMOTIVE), kupa zajímavých projektů (třeba rozjezd úplně nové výrobní linky) a hezký balíček benefitů.

Najde se takový člověk?

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického směru (ideálně strojírenství)
- leadership
- plynulá AJ
- nekonveční styl uvažování
- zkušenosti se strojním vybavením a s automatizací
- fanoušek nových technických trendů
- znalost LEAN nástrojů výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 90000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * příplatek na dopravu až 4500Kč měsíčně dle vzdálenosti * dovolenou v délce 5 týdnů * 13. mzda na základě výsledků firmy * stravenky * kafeterie * penzijní/životní pojištění * přátelské a neformální pracovní prostředí * další jazykové a odborné vzdě
  • Místo pracoviště: Třebíč