Nabídka práce > SPECIALISTA/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NĚMČINOU

SPECIALISTA/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S NĚMČINOU

Náplň práce

S praxí, bez praxe, ale s chutí být pravou rukou obchodnímu manažerovi, klientům a využitím němčiny. NĚMČINÁŘI hledáme právě VÁS - SPECIALISTU ZÁKAZNICKÉHO SERVISU.

Pracovní náplň:

* komunikace s německy hovořícími klienty
* zajištění a zpracování zakázek
* kooperace napříč odděleními celé společnosti
* odpovědnost za přípravu podkladů pro smlouvy (nabídkový list, kalkulace, objednávky)
* administrativní činnost

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* německý jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace se zákazníky
* zkušenosti s prací na PC
* dobré komunikační dovednosti
* reprezentativní vystupování a smysl pro týmovou práci
* smysl pro odpovědnost

Výhodou:
* řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * kvartální odměny, roční odměny a podíl na hospodářském zisku společnosti * 22 dní dovolené * zkrácená pracovní doba (7,5 hod. denně) * jazykové kurzy * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek k narození dítěte * spo
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek