Nabídka práce > OBCHODNÍ MANAŽER | ZAHRANIČNÍ OBCHOD | RAKOUSKÝ TRH

OBCHODNÍ MANAŽER | ZAHRANIČNÍ OBCHOD | RAKOUSKÝ TRH

Náplň práce

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

* Zahraniční obchod.
* B2B.
* Technický produkt.

TO JE OČ TU BĚŽÍ ...

Hledám obchodního draka, pro kterého je už ČR malá.
Hledáš nadnárodní, úspěšnou společnost, kterou bys rád reprezentoval v zahraničí?
Rychloobrátka Ti nic neříká? Jsi spíš technický typ a preferuješ dlouhodobou spolupráci?

/ Key Account Managemet / Account Management / Business Development /

Čekám na Tvé CV a Ty už na nic nečekej!!
Zavoláme si!

Požadavky

* VŠ/SŠ vzdělání
* NJ - schopnost vést obchodní jednání
* PRAXE - zahraniční obchod / B2B
* Flexibilita - 50% času v zahraničí + 50% času v kanceláři na Vysočině !
* Home Office není možný!
* Obchodní drive
* Zkušenost s akvizicemi

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Zázemí nadnárodní společnosti * Možnost být součástí úspěšného obchodního týmu * Motivující platové ohodnocení dle Tvých úspěchů a výsledků * Profesionální, jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Jihlava