Nabídka práce > ASISTENT/KA JEDNATELE - VYUŽITÍ AJ

ASISTENT/KA JEDNATELE - VYUŽITÍ AJ

Náplň práce

Žádný šéf si neporadí bez skvělé asistentky. O to víc to platí, když je to šéf nejvyšší.

Hledáme asistentku našemu řediteli.

Vaší náplní práce bude:

- komunikace s odděleními závodu a se sesterskými závody
- příprava meetingů a porad
- vyřizování běžné korespondence
- evidence smluv a správa archivu
- organizace služebních cest

Požadavky

- SŠ nebo VŠ
- znalost anglického jazyka na úrovni B2
- pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Power point)
- pečllivost, schopnost plánování, samostatnost
- časová flexibilita
- výborné komunikační dovednosti
- řidičský průkaz sk. B.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 22000 CZK do 26000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené 13. plat dle výsledků firmy Pružná pracovní doba Příplatek na dopravu až 4500Kč za měsíc dle vzdálenosti od firmy Příspěvek na volnočasové aktivity formou kafeteria Příspěvek na životní / penzijní pojištění Bezúročná firemní půjčka P
  • Místo pracoviště: Třebíč