Nabídka práce > ASISTENT/KA OBCHOD/ MARKETING| ÚSTÍ NAD LABEM

ASISTENT/KA OBCHOD/ MARKETING| ÚSTÍ NAD LABEM

Náplň práce

Hledáte zaměstnání, kde byste mohli odstartovat svou kariéru v obchodě/ marketingu? Máme pro Vás pracovní příležitost na Ústecku :)

- Budete pomáhat s administrativní agendou obchodnímu oddělení
- Budete pracovat s interním systémem SAP (evidence faktur a kontraktů)
- částečně se budete věnovat i oblasti marketingu (podpora prodeje)
- podílení se na obchodních analýzách

Požadavky

Koho na pozici hledáme?

- VŠ vzdělání (ekonomie/marketing)
- zvládnete komunikovat v anglickém jazyce mluvenou i písemnou formou
- schopnost práce s MS Office (Excel, Word)
- samostatnost, smysl pro organizaci práce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy/prémie, - Mobilní telefon, - Nadstandardní lékařská péče, - Notebook, - Příspěvek na penzijní/životní připojištění, - Flexibilní začátek/konec pracovní doby, - Dovolená 5 týdnů, - Vzdělávací kurzy, školení, - Závodní stravování, - Ka
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem