Nabídka práce > PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ *47 500Kč* Automotive

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ *47 500Kč* Automotive

Náplň práce

Chcete pracovat pro TOP společnost a podílet se tak na významných projektech, které hýbou automobilovým průmyslem?

Napište nám svůj životopis!

Co Vás bude čekat?
- zavádění nových produktů do výroby
- komunikace napříč odděleními i na mezinárodní úrovni
- zodpovědnost za dodržení termínů

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- komunikativní AJ - komunikace na denní bázi
- praxe s vedením projektů
- znalost procesů ve výrobní společnosti
- ochota cestování - služební cesty

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - Výrobky značky Panasonic za zvýhodněné ceny - Věrnostní bonusy - Výhodný program u společnosti T-Mobile - Závodní stravování (zaměstnanec platí pouze 16,- Kč za hlavní jídlo a 7,- Kč za polévku, zbytek doplácí zaměstnavatel) - Sle
  • Místo pracoviště: Pardubice