Nabídka práce > PROGRAMÁTOR - C#/.NET, 30-60 000 Kč

PROGRAMÁTOR - C#/.NET, 30-60 000 Kč

Náplň práce

Využij své superschopnosti v programování C#/.NET a rozhýbejte výrobu po celém světě.

PROGRAMÁTOR C#/.NET -> to je to, co naše mezinárodní IT společnost hledá.

Náplň práce:

* analýza požadavků klientů
* programování v jazyce C#/.NET
* návrh, vývoj a implementace systémů pro podporu výroby (MES)
* podpora globálního týmu, řešení problémů a požadavků
* komunikace s klienty a v rámci mezinárodního týmu
* účast na mezinárodních projektech
* podpora uživatelů MES systémů

Požadavky

* VŠ vzdělání (ideálně v IT oblasti)
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (práce v mezinárodním prostředí)
* zkušenosti na podobné pozici nejsou podmínkou, ale vlastní tvorba či projekty ano!
* praktická zkušenost s jazykem C#, ASP/VB.NET
* ochota cestovat do zahraničí

Výhodou:
* zkušenosti na pozici C#/.NET programátor/vývojář
* vlastní projekty při studiu
* postgraduální studium
* zkušenosti v oblasti PLC programování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * notebook vám dáme k dispozici * pracujte klidně z domu - u nás se do práce nechodí (5 z 5 dní HOME OFFICE) * proplacení pracovních výjezdů do zahraničí * za vaši práci navíc vás bohatě odměníme - proplácíme přesčasy * možnost uplatnit a zlepšit svo
  • Místo pracoviště: Nový Jičín