Nabídka práce > HR BUSINESS PARTNER

HR BUSINESS PARTNER

Náplň práce

Baví Vás HR? Chcete pracovat v prostředí mezinárodní společnosti a podílet se na tvorbě HR procesů? Pokud ano, tak právě Vás hledáme!

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Pracovní náplň:
* tvorba HR procesů
* komplexní řešení HR problematiky, poradenství zaměstnancům
* Koordinace adaptace nových zaměstnanců
* Poradenství zaměstnancům v oblasti pracovního práva, HR procesů a HR problematiky
* rozvoj zaměstnanců, talent management
* HR reporting
* náhrada za MD

Požadavky

* VŠ vzdělání výhodou - oblast lidských zdrojů výhodou
* zkušenost v HR oblasti ve strojírenské firmě
* komuikativní znalost angličtiny
* znalost pracovního práva
* uživatelská znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou
* samostatnost, vlastní iniciativa, schopnost motivace zaměstnanců
* organizační a komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Zázemí silné mezinárodní společnosti * Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém * Nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a dalš
  • Místo pracoviště: Nový Jičín