Nabídka práce > IT KONZULTANT - ODBYT

IT KONZULTANT - ODBYT

Náplň práce

Budeš se podílet na implementaci a správě podnikového informačního systému. Čeká tě zajímavá a kreativní práce za spolupráce kolegů a také pracovníků našich zákazníků.

Zejména:
- příprava analýzy požadavků zákazníka
- návrh řešení v systému zákazníka a následné testování
- poskytování konzultací, poradenství a školení zákazníků
- návrh optimalizace procesů
- sledování legislativních změn v dané oblasti a návrh na jejich zapracování
- pravidelná školení

Požadavky

- analytické, logické myšlení
- orientaci ve firemních procesech v dané oblasti
- pozitivní komunikaci
- zákaznický přístup
- znalost SQL výhoda
- ochota cestovat
- zkušenost s procesy ve skladech a znalost logistických procesů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práci v moderní, procesně orientované IT společnosti - zajímavé projekty - možnost růstu
  • Místo pracoviště: Přerov