Nabídka práce > TOP MANAGEMENT - TECHNICKÝ ŘEDITEL

TOP MANAGEMENT - TECHNICKÝ ŘEDITEL

Náplň práce

Máte dlouholetou praxi na manažerské pozici technického charakteru? Vedení lidí, koučing a leadership je Vám vlastní stejně tak jako aktivní podílení se na vedení společnosti v rámci TOP managementu? Čtení technické dokumentace a plynulá angličtina jsou pro Vás samozřejmostí? Potom čtete správný inzerát! Neváhejte a pošlete svůj životopis a pojďte udělat krok vpřed!

Co Vás čeká na pozici TECHNICKÝ ŘEDITEL?

* Zodpovědnost za oddělení konstrukce
* Podíl na plánování kapacit společnosti
* Odpovědnost za dodržení rozpočtu zakázek a za dodržení termínového plánu
* Účast na pravidelných klíčových jednání se zákazníky
* Profesionální vedení svého týmu a motivace zaměstnanců
* Aktivní spoluúčast na strategických jednání top managementu společnosti

Požadavky

* AJ na profesionální úrovni pro vedení obchodních jednání se zákazníky
* Dlouholetá praxe ve vedení min. 15 lidí - prokazatelné manažerské schopnosti
* Znalost konstrukce, čtení technické dokumentace
* Drive, elán, chuť přinášet nápady a měnit věci k lepšímu
* Zájem podílet se na strategickém rozvoji společnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * Bonusy * Pohyblivou pracovní dobu * Služební vůz, notebook, mobil i k soukromým účelům * Program Cafeteria * Příspěvek na zdravotní připojištění * Manažerský zdravotní program
  • Místo pracoviště: Česká Lípa