Nabídka práce > Mzdová účetní

Mzdová účetní

Náplň práce

Hledáte pracovní příležitost v oboru mzdového účetnictví? Máte zkušenosti z účtováním mezd ve výrobní společnosti?

Vaší pracovní náplní bude:

- Zpracování mezd, nemocenských dávek, evidenčních listů důchodového pojištění
- Zpracování podkladů pro výplatu náhrad mezd + nemocenských dávek z OSSZ
- Komunikace s Úřadem práce
- Vytváření součinnosti s orgány státní správy, Policie ČR, soudy, exekutorskými úřady
- Komunikace s pracovníky personálních oddělení dvou závodů

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Vaše CV!

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- Znalost AJ výhodou, nikoliv nutností
- Zkušenosti se mzdovým účetnictvím v automotive společnosti
- Znalost zákoníku práce
- Znalost MS Office
- Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 30000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Zaměstnanecké benefity - Osobní rozvoj - Zajímavé finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - Příjemné pracovní prostředí
  • Místo pracoviště: Jičín