Nabídka práce > Pracovík Back office - Skvělé benefity!

Pracovík Back office - Skvělé benefity!

Náplň práce

Máte zkušenost s administrativou/přípravou objednávek či fakturací?
Domluvíte se anglicky a máte zájem o práci v back office?
Chcete být součástí přátelského týmu, kde nadřízený Vaší práci ocení?
ANO? Tak se neváhejte přihlásit na pozici v Backoffice!

Vaší náplní práce bude:
* Zpracování a příjem objednávek
* Expedice zboží, fakturace
* Příprava dokumentace, zpracování administrativy
* Komunikace s obchodními zástupci, zákazníky a logistiky
* Řešení reklamací, nejasností, vystavování dobropisů
* Úzká spolupráce s obchodním oddělením

Smlouva na dobu neurčitou
Lokalita: Prodašice
Mzda: Dle zkušeností
Nástup: Co nejdříve

Požadavky

* komunikativní znalost anglického jazyka
* Předchozí zkušenost se zákaznickým servisem, expedicí či fakturací vítána!
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu :)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 30000 CZK do 33000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Sick days * Flexibilní pracovní doba * Home Office * Stravenky v hodnotě 105 Kč * Benefit karta 1000 Kč/měs. * Notebook, telefon * Příspěvek na penzijní a životní pojištění * Výuka Aj v pracovní době hrazená zaměstnavatelem * Dal
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav