Nabídka práce > FINANČNÍ ANALYTIK/ CHOMUTOV

FINANČNÍ ANALYTIK/ CHOMUTOV

Náplň práce

Finanční analýzy a controlling, přesně to by mělo být Vaší silnou stránkou. Hledáme finančního analytika.

Náplň práce:
* tvorba reportů
* konsolidace a plánování finančních zpráv
* monitoring a analýza prodeje, nákladů
* podpora oddělení controllingu

Požadavky

* bakalářské vzdělání se zaměřením na finance v podniku
* praxe v controllingu ve výrobní firmě alespoň 2 roky
* zkušenosti s analýzou dat
* znalost SQL databází
* důraz na JDE a MS EXCEL - kontingenční tabulky
* znalost US-GAAP
* anglický jazyk na úrovni každodenního využití

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * čtvrtletní odměny * každoroční červencové celoplošné navyšování mezd * příspěvek na dopravu * příspěvek na penzijní pojištění * dotované závodní stravování * příspěvek penzijní/životní připojištění * Flexipasy * výuka cizích jazyk
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem