Nabídka práce > MANAŽER NÁKUPU S NJ, 50 000 Kč

MANAŽER NÁKUPU S NJ, 50 000 Kč

Náplň práce

Domluvíš se německy? Baví tě nákup? Nebaví tě trávit pracovní dobu pouze v kanceláři?
V tom případě vím o nabídce přímo pro Tebe!

Hledám Manažera nákupu s němčinou.

Na této pozici
- budeš zodpovědný za spolupráci s našimi českými a rakouskými dodavateli
- dohlídneš na kvalitou objednaného zboží (kulatina – pokud máš s ní zkušenosti skvělé, dej nám o tom vědět, pokud ne, nevadí, rádi tě zaučíme vše potřebné)
- v blízké budoucností povedeš menší tým podřízených (4 až 6 lidi)

Požadavky

Abys nás přesvědčil potřebuješ mít:

- Min. SŠ vzdělání, preferované technického směru
- Znalost německého jazyka, aby ses domluvili s našimi rakouskými dodavateli
- Předchozí praxe v nákupu
- Zájem o dřevo, vše ostatní zaučíme
- Ochotu trávit pracovní dobu v terénu (3 dny mimo kancelář, 2 dny administrativa)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Dostaneš od nás : - služební auto - notebook - mobil - šanci profesního růstu, povedeš tým dalších zaměstnanců
  • Místo pracoviště: České Budějovice