Nabídka práce > ASISTENTKA ŘEDITELE s AJ, 35 000 Kč

ASISTENTKA ŘEDITELE s AJ, 35 000 Kč

Náplň práce

Baví Vás práce v administrativě? Pokud ano, máme pro Vás TOP pozici - ASISTENTKA ŘEDITELE! Pokud jste zběhlí v plánování a organizování aktivit, administrativním supportu a domluvíte se anglicky, máte vyhráno!

Co dalšího Vás bude čekat:
Zajišťování administrativní agendy managementu včetně korespondence
Organizace průběhu návštěv
Prezentace firmy, organizace podnikových akcí
Obsluha a využívání kopírovacích strojů a výpočetní techniky
Příprava a koordinace programu a jednání managementu
Evidenční práce sekretariátu
Zajišťování poštovního styku
Koordinace činností recepce
Zajišťování provozu skladu kancelářských potřeb

Požadavky

SŠ vzdělání
Praxe 1 rok v administrativě
AJ slovem i písmem, NJ výhodou
PC znalost uživatelská
ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - možnost čerpání náhradního volna a home office - hrazené přečasy - příspěvky na životní popř. penzijní připojištění - silná podpora jazykového a profesního vzdělávání - zdravá firma- příspěvky na zdrav
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec