Nabídka práce > Elektrikář | náborový příspěvek 40 000 CZK

Elektrikář | náborový příspěvek 40 000 CZK

Náplň práce

Luxusní plat + náborový příspěvek 40 000 CZK + nástup přímo do kmenového stavu = PRÁCE SNŮ !

Máte výuční list/maturitu v elektro oboru? Pak jste pro nás tím správným člověkem, protože kromě Vyhlášky 50 nic dalšího nepotřebujeme! A že ji máte propadlou? I s tím si dokážeme poradit!

Navíc ušetříte na projetých kilometrech, protože k nám díky 12-ti hodinovému režimu pojedete jen 15x do měsíce. Mimochodem, na to, co projedete, Vám ještě přispějeme!

Náplň práce:

- elektromechanické opravy a údržba linek
- preventivní prohlídky strojů a jejich evidence
- odstraňování zjištěných závad a upozornění na nedostatky

Požadavky

- vzdělání v elektro oboru
- Vyhláška 50/1978 Sb.
- práce v nepřetržitém 12ti-hodinovém modelu
- chuť a ochota se dál vzdělávat a profesně růst

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - dovolená 5 týdnů - 13. plat - příspěvek na dojíždění/na náklady spojené s přestěhováním - příplatek za 100% docházku - dotované závodní stravování - příspěvek na penzijní připojištění - volnočasové aktivity pro Vás i rodinné příslušníky
  • Místo pracoviště: Jihlava