Nabídka práce > Seřizovač | kmenový stav | Jihlava

Seřizovač | kmenový stav | Jihlava

Náplň práce

Nabízíme TOP platové ohodnocení a nástup přímo do kmenového stavu ! Na své si přijdou jak ostřílení chlapíci se zkušenostmi na pozici seřizovače, tak i absolventi strojírenských/technických oborů. Vše Vám vysvětlíme a důkladně Vás zaučíme, takže pokud Vás tato nabídka zaujala, stačí už jen poslat životopis :-)

Do kmenového stavu hledáme zaměstnance, kteří se nebojí dát ruku k dílu a jejichž pracovní náplní bude:

- zodpovědnost za správné seřízení strojů a zařízení
- kontrola technického stavu strojů (ve spojení s oddělením údržby)
- spolupráce s kolegy z oddělení kvality při sledování zmetkovitosti
- řešení technických problémů s technology

Požadavky

- vzdělání ve strojírenském nebo příbuzném technickém oboru
- ochota pracovat v nepřetržitém 8-mi nebo 12-ti hodinovém provozu
- chuť naučit se něco nového

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - náborový příspěvek 10 000 CZK formou cafeterie - dovolená 5 týdnů - 13. plat - příspěvek na dojíždění - příplatek za 100% docházku - dotované závodní stravování - příspěvek na penzijní připojištění - volnočasové aktivity pro Vás i rodinné příslušní
  • Místo pracoviště: Jihlava