Nabídka práce > VÝVOJÁŘ C# | VÝROBNÍ SPOLEČNOST

VÝVOJÁŘ C# | VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

Máte vzdělání v oblasti IT a zkušenosti s vývojem C#? Pak zašlete Váš životopis.

Do automotive společnosti, která v současné chvíli rozšiřuje výrobu, hledáme zkušeného vývojáře.

Co Vás na pozici čeká?

- implementace testovacích sekvencí a nových funkcí do jádra testovací aplikace v jazyce C# s použitím MS Visual Studio
- programování testovacích sekvencí do In-circuit testovacích systémů
- komunikace detailů testování se zahraničními vývojovými týmy
- modifikace projektu a tvorba příslušné dokumentace

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
- zkušenosti s vývojem softwaru v jazyce C# a znalost .NET
- znalost SQL, WPF, XAML výhodou
- AJ na komunikativní úrovni
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - možnost profesního růstu - možnost dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Pardubice