Nabídka práce > ELEKTRONIK | TRUTNOVSKO | 2 SMĚNNÝ PROVOZ

ELEKTRONIK | TRUTNOVSKO | 2 SMĚNNÝ PROVOZ

Náplň práce

Máte vzdělání elektro směru a k tomu praxi v slaboproudu?

Připojte se do týmu mezinárodní výrobní společnosti, která nabízí širokou škálu benefitů.

Náplň práce:

- opravy a údržba elektronických zařízení
- kompletace výrobků pro spotřební elektroniku, automatizační a výpočetní techniku
- testování finálních sestav a elektronických systémů

Požadavky

- vzdělání elektro směru
- zkušenosti na obdobné pozici
- Vyhláška 50/78 Sb. min. §6
- schopnost přečíst technickou dokumentaci v AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní/životní pojištění - příspěvek na volnočasové aktivity (Cafeterie) - jazykové kurzy - zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • Místo pracoviště: Trutnov