Nabídka práce > INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Náplň práce

- analýza a návrhy ke zlepšování nákupního procesu
- řízení klíčových indikátorů výkonnosti nákupu a indikátorů dlouhodobé udržitelnosti v oblasti dodavatelů
- implementaci pokročilého plánování kvality produktů u strategických dodavatelů
- provádění procesních auditů kvality u dodavatelů; řízení analýz příčin a sledování účinnosti nápravných opatření

Požadavky

- SŠ/VŠ technického zaměření
- znalost pokročilého plánování kvality produktů APQP
- dobré komunikační a prezentační dovednosti
- zkušenosti s projektovým řízením
- samostatnost a ochota cestovat v rámci ČR
- ŘP sk. B
- dobrá znalost anglického jazyka, minimálně úroveň B2

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené + 3 dny navíc - dotované stravování - jazykové kurzy a další vzdělávání - káva na pracovišti zdarma - v případě relokace k dispozici služební byt
  • Místo pracoviště: Šumperk