Nabídka práce > PLÁNOVAČ POPTÁVKY - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

PLÁNOVAČ POPTÁVKY - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

- tvoba plánu poptávky výrobků
- spolupráce s kolegy při uvádění novinek na trh
- spolupráce s plánovači zásob na rozpadu poptávky na jednotlivé dodavatele
- řízení zastarání zásob na všech distribučních centrech a skladech naší společnosti
- spolupráce s obchodními jednotkami na forecastu

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání – vhodné i pro absolventy
- pokročilá znalost Excelu (funkce, kontingenční tabulky, tvorba makra)
- znalost systému SAP ERP výhoda
- AJ na komunikativní úrovni (min.B2)
- práce v Microsoft Access je pro Vás výhodou
- analytické schopnosti, samostatnost, zkušenosti s projektovým řízením výhoda

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 28000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 dní dovolené navíc - 3 dny na regeneraci, příspěvek na penzijní připojištění - podpora ve vzdělávání
  • Místo pracoviště: Šumperk