Nabídka práce > VEDOUCÍ PROVOZU

VEDOUCÍ PROVOZU

Náplň práce

Baví Vás automotive a máte praxi jako vedoucí provozu? Nebojíte se mluvit anglicky nebo německy a tykáte si s Excelem? Máte raději, když jste součástí výroby než jen sedět v kanceláři?

Pak jste náš člověk! Aktuálně hledáme kandidáta na pozici Vedoucí provozu, kde budete:

- Zajišťovat výrobu v množství, kvalitě a čase požadované zákazníkem
- Plánovat a řídit projekty na lakovně
- Zajišťovat maximální vytíženost strojů
- Vytvářet a aktualizovat akční plány
- Přijímat opatření ke snižování nákladů
- Vyřizovat připomínky zákazníků ke kvalitě, provádět analýzy zmetkovitosti a reklamací a přijímat účinná opatření
- Zodpovídat za personální řízení provozu
- Udržovat principy týmové práce dle standardů společnosti

Teď už nám stačí jen Váš životopis!

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Znalost práce na PC - SAP, MS Office
- Praxe na podobné pozici, v automotive výhodou
- Komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Smlouva na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené 13. a 14. plat Dotované stravování Pružná pracovní doba Cafeteria
  • Místo pracoviště: Nymburk