Nabídka práce > ÚČETNÍ s angličtinou, HRADEC KRÁLOVÉ

ÚČETNÍ s angličtinou, HRADEC KRÁLOVÉ

Náplň práce

Hledáte práci na pozici ÚČETNÍ, která nebude nudným stereotypem?

Preferujete pracovat v přátelském kolektivu, než-li být sám/sama v kanceláři?

Pak by tato pozice mohla být zajímavá právě pro Vás!

Prosperující zahraniční společnost rozšiřuje svůj tým a hledá ÚČETNÍ s perfektní znalostí anglického jazyka.

Co bude na této pozici Vaši pracovní náplní?

* účtování dokladů, zpracování účetních výkazů
* spolupráce s obchodním týmem pobočky
* spolupráce s auditory
* pravidelný reporting
* komunikace se zahraničím

Požadavky

Ideální kandidát na tuto pozici splňuje:

* Ekonomické vzdělání
* Znalost anglického jazyka (denní báze)
* Uživatelská znalost MS Office
* Spolehlivost a pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co společnost na oplátku nabízí? * 5 týdnu dovolené * Příspěvek na stravování * Příspěvek na volnočasové aktivity * Odborná školení * Slevu na firemní produkty ....a v neposlední řadě skvělý kolektiv schopných lidí
  • Místo pracoviště: Hradec Králové