Nabídka práce > HPP Recepční Praha 9 mzda 27tis/měs

HPP Recepční Praha 9 mzda 27tis/měs

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou bankovní instituci, hledáme vhodné kandidáty na pozici recepční na plný úvazek.

Nástup ideálně 1. října 2019! Ale není podmínkou.

Náplň práce:

- vítání příchozích návštěv

- zodpovídání dotazů klientů

- správa vstupních karet pro návštěvníky i zaměstnance

- odpovědnost za terasu a zasedací místnosti

- objednávání kancelářských potřeb, catering, taxi a další

Požadavky:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- anglický jazyk na komunikativní úrovni

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, web)

- prokazatelnou praxi alespoň 1 rok na stejné nebo podobné pozici

- příjemné, profesionální vystupování, projev bez vady řeči

- možnost pracovat Po-Čt 7:30-18h a Pá 7:30-17h

Nabízíme:

- mzda 27tis/měsíc hrubého

- dovolená, firemní jazykové kurzy

- prestižní pracovní prostředí

- smlouva na hlavní pracovní poměr

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 27000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9