Nabídka práce > OBSLUHA STROJE | HRÁDEK NAD NISOU

OBSLUHA STROJE | HRÁDEK NAD NISOU

Náplň práce

Hledáme Obsluhu stroje do Hrádku nad Nisou. Nabízíme směny na 12ti hodinové směny s nástupem ihned do kmenového stavu.

Pozice je vhodná i pro ženy.

Náplň práce:
* obsluha stroje (vhodné tedy i pro ženy)
* výměna nástrojů
* kontrola vyrobených dílů
* nepřetržitý provoz

Nástup možný ihned nebo dohodou přímo do kmenového stavu.

Místo výkonu práce: Hrádek n. N. => zajištěné svozy z Liberce a Frýdlantu

#HRÁDEKNADNISOU #KMENOVÝSTAV #ŽENY #MUŽI #PRÁCEPROŽENY #ZAMĚSTNÁNÍ #OBSLUHA #SVOZ

Požadavky

* praxe ve výrobě min. 1 rok (jako operátor výroby, dělník, obsluha...)
* spolehlivost, zodpovědnost
* manuální zručnost
* min. 18let

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 22000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivační systém odměn * 5 týdnů dovolené * závodní stravování * svozové autobusy z Liberce a Frýdlantska * zázemí stabilní nadnárodní společnosti + další zaměstnanecké výhody (např. kulturní a společenské akce, dětský atd.)
  • Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou