Nabídka práce > SVÁŘEČ PLASTŮ - pouze denní směna

SVÁŘEČ PLASTŮ - pouze denní směna

Náplň práce

Hledáme zaměstnance na pozici SVÁŘEČE PLASTŮ a to bez noční směny.
Nevadí, že nemáš se svářením zkušenosti, rádi tě to naučíme.
Nástup je ihned do KMENOVÉHO STAVU a svým charakterem je pozice vhodná především pro muže.

Náplň práce SVÁŘEČ PLASTŮ:

* svařování plastů horkým vzduchem na základě výkresové dokumentace
* práce na 12ti hodinové směny - POUZE DENNÍ SMĚNA

Nástupní mzda 21 400 Kč, po 2 měsících 28 600 Kč včetně bonusu a následný růst až na 31 200 Kč.

Požadavky

* SOU
* preciznost
* manuální zručnost, spolehlivost
* orientace v jednoduchém výkresu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 21400 CZK do 31200 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravenky v hodnotě 90 Kč/den * příspěvek na dojíždění * bonusy dle kvality * důkladné proškolení * příjemný pracovní kolektiv * možnost profesního růstu
  • Místo pracoviště: Liberec