Nabídka práce > PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY - SUPPLY CHAIN/ CHOMUTOV

PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY - SUPPLY CHAIN/ CHOMUTOV

Náplň práce

Příležitost pro absolventy VŠ! Máte-li maximálně 2 roky po škole a jste ochotni cestovat po Evropě a chcete získat zkušenosti v oblasti Supply Chain, ozvěte se nám :-). V PŘÍPADĚ ÚSPĚŠNÉHO ABSOLVOVÁNÍ PROGRAMU VÁM NABÍDNEME SMLOUVU NA DOBU NEURČITOU!

Budete:
* součástí zaškolovacího programu v délce 24 měsíců, během kterého se na 1/2 roku podíváte do zahraničí
* mít v zádech zkušeného mentora, jenž Vám bude poskytovat zpětnou vazbu
* dohlížet na zajištění chodu zákaznického servisu, nákupu a plánování
* řídit tok materiálu – nákup, skladové zásovy, inventory, kontakt se zákazníky a dodavateli
* se aktivně podílet na zlepšování v oblasti řízení materiálu

Požadavky

Co musíte splňovat, abychom Vás do programu mohli zařadit?

* studovat poslední ročník Bc nebo Mgr program na VŠ obchodního či technického zaměření
* pracovat maximálně 2 roky od ukončení Vašeho studia
* mít znalost AJ na velmi dobré úrovni, NJ výhodou
* být ochotni cestovat po Evropě

VŠECHNY NÁKLADY, SPOJENÉ S PROGRAMEM, PLNĚ HRAZENY!!!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * čtvrtletní odměny * každoroční červencové celoplošné navyšování mezd * příspěvek na dopravu * příspěvek na penzijní pojištění * dotované závodní stravování * příspěvek penzijní/životní připojištění * Flexipasy * výuka cizích jazyk
  • Místo pracoviště: Chomutov