Nabídka práce > OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE/ ÚSTÍ NAD LABEM

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE/ ÚSTÍ NAD LABEM

Náplň práce

Jste aktivní člověk, který rád cestuje po krásách České země? Máte vyřídilku a láká Vás provizní systém odměňování s nezastropovanými bonusy a prací na HPP? V tom případě čtěte dále, budoucí obchodně techničtí zástupci! :-)

Náplň práce:
* komunikace se stávajícími zákazníky ve svěřeném regionu
* rozšiřování spolupráce se stávajícími partnery
* provádění průzkumu trhu a aktivní vyhledávání nových partnerů
* prezentace portfolia produktů a výrobních možností
* tvorba nabídek a návrhů kupních smluv, kontrola jejich platnosti
* technická pomoc zákazníkům
* osobní zodpovědnost za plnění prodejních cílů

Požadavky

* praxe z obdobné pozice alespoň 2 roky
* zásadní je technická zdatnost a povědomí
* velmi dobrá komunikace v českém jazyce
* znalost práce na PC (MS EXCEL - kontingenční tabulky)
* aktivní řidič (sk. B)
* pozitivní osobnost, schopnost přinášet řešení, tah na branku

POKUD UMÍTE ANGLICKY NEBO NĚMECKY, NEMINE VÁS V BUDOUCNU KARIÉRNÍ POSUN NA PRODUKTOVÉHO SPECIALISTU!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * pozice spjatá s cestováním a komunikací * mimořádné odměny 2x ročně dle hospodaření společnosti * penzijní a životní připojištění (od 3 000 Kč/ měs.) * příspěvek na stravování ve formě stravenek (stravenka v hodnotě 110 Kč/den) *
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem