Nabídka práce > LEAN MANAŽER, 70 000 Kč

LEAN MANAŽER, 70 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti z výrobní společnosti, které se týkají optimalizace výrobních procesů a implementace metod štíhlé výroby? Můžete-li k tomu ještě nabídnout velmi dobrou NJ nebo AJ, jste pro nás ten pravý kandidát na pozici LEAN MANAŽERA!

Vaším úkolem bude:
- navrhování výrobních metod, optimalizace výrobních procesů a pracovních postupů
- implementace metod štíhlé výroby – LEAN (5S, SMED, TPM)
- zpracovávání a dokumentace standardů pro výrobu
- spolupráce při plánování technického zařízení a pracovního vybavení
- organizace a provádění interních školení a tréninků pro zaměstnance

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
NJ pro denní aktivní využití (zahraniční majitel)
alespoň 2 roky praxe na stejné pozici
znalost metod LEAN velkou výhodou
uživatelské PC dovednosti (MS Office)
ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - příspěvek na penzijní/životní připojištění - příspěvek na stravování - vzdělávací kurzy - občerstvení na pracovišti - možnost napracování hodin - mobilní telefon - firemní akce Nástup možný
  • Místo pracoviště: České Budějovice