Nabídka práce > TECHNOLOG s AJ, 1 směna, Táborsko, 30 000 Kč

TECHNOLOG s AJ, 1 směna, Táborsko, 30 000 Kč

Náplň práce

Pokud rozumíte automatizovaným technologickým zařízením, jejich oprávám a údržbě a navíc zvládnete vyřízení telefonu/emailu v angličtině, jste ten pravý čkověk k nám na pozici TECHNOLOG!

Vaše náplň práce:
- samostatné provádění opravy a údržby automatizovaných technologických zařízení
- dodržování harmonogramu preventivní údržby
- komunikace se zahraničními dodavateli

Požadavky

SŠ technického zaměření
AJ na komunikativní úrovni (zahraniční dodavatelé)
zkušenosti s podobnou prací ve výrobním závodě výhodou
PC uživatelsky
ŘP sk. B.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování (formou stravenek) - příspěvek na penzijní připojištění - motivační finanční ohodnocení (za docházky, plnění úkolů atd.)
  • Místo pracoviště: Tábor