Nabídka práce > Test inženýr

Test inženýr

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který je světovým výrobcem eskalátorů a výtahů, se sídlem na jihu Moravy, hledáme do kvalifikačního a testovacího centra: Test inženýra, který se nebojí komunikovat v angličtině a má zkušeností s testováním zařízení a přístrojů
Náplň práce:
- Příprava, návrh a zpracování testování nových komponent a systémů eskalátorů a pohyblivých chodníků
- Komunikace se zákazníky a dodavateli při zajišťování služeb a externích testů
- Analýza a zpracování výsledků testů a jejich interpretace a reporting
- Provádění autonomní údržby testovacích zařízení a přístrojů, zajištění kalibrací

Požadavky

- VŠ technického zaměření
- Ochota občasných cest do zahraničí
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Orientace v technické dokumentaci
- Dobré komunikační schopnosti, analytické myšlení
- Praxe a zkušenosti s měřením a testováním výhodou
- Uživatelská znalost AutoCAD/DraftSight/Creo výhodou
- Znalosti a zkušenosti s metodami nedestruktivního zkoušení (NDT) výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - 7,5 hod. - příspěvek na životní/penzijní pojištění - relokační příspěvek a další benefity vyplývající z Kolektivní smlouvy - dotované závodní stravování - odborné zaškolení a další vzdělávání např. přísp
  • Místo pracoviště: Břeclav