Nabídka práce > Specialista péče o zákazníky, víkendový provoz!

Specialista péče o zákazníky, víkendový provoz!

Náplň práce

Jsi noční pták a chceš toho využít ve svůj prospěch? Nebo se Ti jednoduše časově hodí práce večer víc?

Tak čti dál.

Náplň práce:
- řešení zákaznických požadavků, tedy komunikace se zákazníky (žádný prodej po telefonu!)
- poskytování přesných informací týkajících se portfolia produktů
- zadávání dat do PC

Potřebujeme pomoci ve dnech:
SO + NE od 17:00 – 23:00
PO od 18:00-24:00

Požadavky

- velmi dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
- praxe v zákaznického servisu velikou výhodou
- ochotu pracovat ve večerních hodinách a o víkendu
- znalost práce na PC
- nástup možný od 1.7.2019

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Telekomunikace,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - Možnost nastartovat svoji kariéru v mezinárodní firmě a to i bez předchozí praxe! - Práce v příjemné partě lidí. :-) - Možnost pracovat na částečný úvazek. - Hodinová mzda 120,- až 150,- Kč.
  • Místo pracoviště: Hradec Králové