Nabídka práce > VEDOUCÍ STAVEBNÍ DIVIZE

VEDOUCÍ STAVEBNÍ DIVIZE

Náplň práce

Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky! Hledáme vedoucího stavební divize pro stavební společnost ve Zlíně!

Náplň práce:
- zodpovědnost za komplexní výrobní i ekonomický chod střediska
- konzultace technických podkladů a studií zákazníka
- zpracování studijních návrhů pro zákazníka
- tvorba cenových nabídek, uzavírání smluv se zákazníky
- kontrola výroby
- vedení týmu

Požadavky

- SŠ/VŠ stavební
- praxe na obdobné pozici
- schopnost vést podřízené
- obchodní dovednosti
- kreativita
- ŘP. sk B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - motivující platové ohodnocení v závislosti na výsledcích střediska - služební automobil pro soukromé účely - 5 týdnů dovolené - mobilní telefon, PC
  • Místo pracoviště: Zlín