Nabídka práce > SPECIALISTA VÝROBY - POZICE PRO ABSOLVENTY - AŽ 32 000 KČ,-

SPECIALISTA VÝROBY - POZICE PRO ABSOLVENTY - AŽ 32 000 KČ,-

Náplň práce

!!! POZICE PRO ABSOLVENTY DŘEVAŘSKÝCH OBORŮ - OSTRAVSKO !!!

Jsi absolventem dřevařského oboru, máš po škole a řešíš svou další budoucnost? Tak už to neřeš a přidej se do týmu kolegů mezinárodní výrobní společnosti působící na Ostravsku. Praxe není nutná, ale budeme rádi, pokud budeš mít zájem o oblast výroby a budeš hovořit anglicky nebo německy.

Náplň práce:

* sestavování denních výrobních plánů
* kalkulace a optimalizace výroby
* zpracování denních statistik, reporting
* spolupráce na firemních projektech

Požadavky

* VŠ vzdělání - dřevařský obor je podmínkou
* anglický případně německý jazyk na komunikační úrovni
* analytické myšlení
* ochota pracovat v týmu i samostatně
* zájem o oblast výroby v mezinárodním prostředí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční prémie měsíční a kvartální * flexibilní pracovní doba * pracovní smlouva na dobu neurčitou ! * 4 týdny dovolené + 1 týden navíc po 2 letech * možnost aktivně využívat cizí jazyk * možnost firemního vzdělávání zdarma * penzijní připojištěn
  • Místo pracoviště: Ostrava