Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY, Ostrava

INŽENÝR KVALITY, Ostrava

Náplň práce

Máte praxi ve výrobní společnosti, ve strojírenství nebo automotive? Hovoříte anglickým jazykem? Máte zájem podílet se na nových projektech? Pokud jsi odpověděl třikrát ano, pošli nám své CV na pozici INŽENÝRA KVALITY!

Náplň práce:

* komunikace se zákazníky
* zodpovědnost za nové komponenty
* řešení reklamací
* zajištění procesních auditů
* kooperace s projektovým/vývojovým týmem
* spolupráce s oddělením údržby a výroby
* pravidelný reporting

Požadavky

* anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
* praxe v automotive výhodou
* zkušenosti v oblasti obrábění
* praxe na obdobné pozici

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * kvartální prémie * rodinné prostředí firmy * stravenky * životní i penzijní připojištění * zvýhodněný tarif * team buildingové aktivity * jazykové kurzy * částečně pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek