Nabídka práce > PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR, strojírenství

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR, strojírenství

Náplň práce

Nebaví Vás svázaný systém v automotive-
Zkuste oblast klasického strojírenství a prosaďte své myšlenky u nás!

Hledáme zkušeného specialistu, nebo absolventa průmyslového inženýrství, který chce působit v moderní a pohodové společnosti na pozici PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR.

Úkolem na pozici bude:
- zapadnout do našeho týmu
- sledovat a vylepšovat efektivitu a produktivitu výroby
- implementovat a udržovat Lean manufacturing
- zpracovávat MOST, TPM, SMED, 5S
- analyzovat výrobní toky
- ušetřit náklady na výrobu

Požadavky

Co požadujeme:
- strojírenské, technické vzdělání
- praxe na pozici procesní/průmyslový inženýr
- znalost práce s technickou dokumentací
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- znalost metod štíhlé výroby - SMED, 5S, MOST, TPM
- vedení a komunikace s lidmi ve výrobě

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Dále Vám nabídneme: * kvartální prémie * rodinné prostředí firmy * stravenky * životní i penzijní připojištění * zvýhodněný tarif * team buildingové aktivity * jazykové kurzy * částečně pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek